E-transports

Tesla Model S elektromobilis pieejams ar 75 kWh vai 100 kWh ietilpīgām akumulatoru baterijām. Elektromobiļus iespējams aprīkot ar Tesla izstrādāto visu riteņu piedziņu – kuru darbina divi elektromotori viens priekšā un viens aizmugurē, šādi iespējams neatkarīgi kontrolēt griezes momentu katrai asij, lai nodrošinātu atbilstošu vilces kontroli visos apstākļos, kas S Performance modelim nodrošina iespēju 2,7 sekundēs ieskrieties no 0 līdz 100 km/h lielam ātrumam. 

Tesla model S free foto

Tesla Model S elektromobilis ir aprīkots ar kvalitatīvu audio sistēmu, kas tandēmā ar unikāli kluso piedziņas sistēmu, ļauj baudīt augstvērtīgu mūzikas skanējumu. Interjera galvenais priekšmets ir 17 collu skārienjūtīgs ekrāns, kas ir vērsts pret vadītāju un nodrošina iespēju pārvaldīt lielāko daļu automašīnas funkciju. Labākai redzamībai ekrāns pielāgojas un izmanto gan dienas, gan nakts režīmus. Tesla Model S iespējams aprīkot arī ar autopilotu, kas pārvietošanos pa auto maģistrālēm padara ne tikai ērtāku, bet arī drošāku. Elektromobili Tesla Model S var  nokomplektēt ar papildus divām bērnu sēdvietām auto bagāžas nodalījumā, kas vērstas pretēji braukšanas virzienam. 

Automašīnas elektriskās piedziņas un akumulatoru baterijas izvietojums zem automašīnas virsbūves nodrošina smaguma centra novietojumu iespējami zemu, kas uzlabo vadāmību un samazina apgāšanās risku. Automašīnas priekšējā daļā atrodas triecienu absorbējoša tērauda konstrukcija, bet sānos alumīnija un tērauda konstrukcijas, kas aizsargā pasažierus un akumulatoru bateriju, vienlaikus uzlabojot arī pārējās virsbūves stiprību. Avārijas gadījumā par pasažieru papildus drošību gādā astoņi drošības spilveni, kā arī tiek atslēgts augstsprieguma barošanas avots.

Nobraukums ar vienu uzlādi Tesla Model S ir atkarīgs no tās lietošanas apstākļiem, transportlīdzekļa konfigurācijas, akumulatora baterijas stāvokļa, braukšanas stila, kā arī ekspluatācijas vides un klimata apstākļiem. Taču informācijā, ko uzrāda Tesla, gaitas rezerve ir 490 km modelim ar 75 kWh akumulatora bateriju un 632 km modelim ar 100 kWh akumulatora bateriju.

Garantija motoram un akumulatoru baterijām tiek nodrošināta 8 gadus bez nobraukuma ierobežojuma, bet pārējiem automašīnas mezgliem garantija ir 4 gadi.

Avots: https://www.tesla.com/models

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766