E-transports

Tesla Model X elektromobilis ir drošs, ātrs un efektīvs, to iespējams aprīkot ar piecām vai sešām līdz septiņām sēdvietām trīs rindās. Katrs sēdeklis ir atsevišķi regulējams un pielāgojams ērtai sēdpozīcijai. Trešās rindas sēdekļus var ielocīt bagāžnieka grīdā, kad tie nav nepieciešami. Tesla Model X pieejams ar 75 kWh vai 100 kWh akumulatoru. Visi pieejamie Model X ir aprīkoti ar Tesla pilnpiedziņas sistēmu, kuru darbina divi elektromotori - viens priekšā un viens aizmugurē, lai nodrošinātu atbilstošu griezes momentu katrai asij un iegūtu maksimālo veiktspēju.

Model X

Šim elektromobilim ir iespaidīga bagāžnieka ietilpība, kur iespējams ievietot un aizvest praktiski jebkuru ikdienā nepieciešamo lietu, tādejādi šis elektromobilis var lepoties ar savā klasē vienu no lielākajiem kravas telpas nodalījumiem.

Tesla uzsver, ka Model X ir visdrošākais jebkad uzbūvētais paaugstinātas pārgājības transportlīdzeklis. Tas ir aprīkots ar aktīvās drošības sistēmām, kas var redzēt lietas, ko transportlīdzekļa vadītājs ne vienmēr spēj redzēt, jo astoņas kameras ap automašīnu nodrošina 360 grādu redzamību un 12 ultraskaņas sensori nepārtraukti pārbauda apkārt esošos objektus. Arī radars automašīnas priekšā palīdz pārbaudīt ceļu stiprā lietū, miglā un putekļos, tādejādi samazinot līdz minimumam sadursmes risku. Pasažieru ievainojamība salonā ir maksimāli samazināta, automašīnas smaguma centrs atrodas tik zemu, ka apgāšanās iespējamība ir mazāka, nekā iekļūt kādā citā ceļu satiksmes negadījumā. Arī Tesla autopilota izmantošana braukšanu padara ne tikai ērtāku, bet arī drošāku.

Papildus ērtību Tesla Model X lietotājiem nodrošina speciali konstruētas uz augšu paceļamas aizmugurējās durvis, tās nodrošina ērtu piekļūšanu aizmugurējām sēdekļu rindām, pat tad, kad automašīna ir nopakota cieši klāt citai automašīnai. Durvju atvēršanai nepieciešami tikai 30 cm, un tās paceļas tā, ka pasažieri var brīvi pārvietoties garām automašīnai. Tāpat vecāki var ērti piesprādzēt bērnus aizmugurējos sēdekļos, nespraucoties un nesatraucoties par to ka sasitīs galvu pret automašīnas griestiem.

model x wings

Brauciena laikā automašīnā var baudīt ne tikai klusumu un augstvērtīgu mūzikas skanējumu, bet arī apbrīnot aizraujošas ainavas, ko nodrošina liels vējstikls, kas iesniedzas pat automašīnas jumtā, divi jumta logi paceļamajās durvīs, kā arī papildus stikli bagāžas nodalījumā. 

Saskaņā ar NEDC braukšanas ciklu, automašīna Tesla Model X aprīkota ar 75 kWh akumulatoru spēj nobraukt 417 km, bet modelim ar 100 kWh akumulatoru atkarībā no izvēlētas komplektācijas līdz pat 565 km. Taču jāatceras, ka nobraukumu ikdienā ietekmē lietošanas apstākļi, akumulatora baterijas stāvoklis, kā arī vides un klimata apstākļi.

Garantija motoram un akumulatoru baterijām tiek nodrošināta 8 gadus bez nobraukuma ierobežojuma, bet pārējiem automašīnas mezgliem garantija ir 4 gadi / 80 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).  

Avots:https://www.tesla.com

 

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766