E-transports

Jaunais Nissan LEAF ir pasaulē vispirktākā 100% elektriskā automobiļa evolūcijas nākamais posms. Šis piecvietīgais hečbeks ir pieejams ar 40 kWh akumulatoru. Balstoties uz Eiropas Jauno braukšanas ciklu (NEDC), jaunā Nissan LEAF ar vienu uzlādes reizi nobraucamais attālums ir līdz pat 378 km*. Tajā pašā laikā jaunā e-piedziņa nodrošina 110 kW (150 ZS) jaudu un 320 Nm griezes momentu, uzlabojot paātrināšanos un braukšanas prieku autovadītājam.

18tdieulhd leafhelios602.jpg.ximg.l full m.smart

 

Jaunais Nissan LEAF ir pilnībā pārveidots, lai nodrošinātu lielāku nobraucamo attālumu, dinamisku dizainu, modernas autovadītāja palīgsistēmu tehnoloģijas un uzlabotu savienojamību.

Jaunais LEAF ir pieejams ar bagātīgu jaunāko tehnoloģiju klāstu, tostarp moderno autovadītāja palīgsistēmu – ProPILOT drošākai un ērtākai braukšanai. ProPILOT kontrolē automobiļa stūrēšanas, bremzēšanas un akseleratora darbību, lai palīdzētu autovadītājam braukt vienas braukšanas joslas ietvaros lēnas satiksmes apstākļos un braucot pa ātrgaitas šoseju. ProPILOT tehnoloģija uzrauga satiksmes plūsmu, seko priekšā braucošajam automobilim iepriekš iestatītā ātrumā un attālumā un notur automobili savas braukšanas joslas vidū. ProPILOT var pat pilnībā apturēt automobili un, ja nepieciešams, noturēt to uz vietas satiksmes sastrēgumā, ļaujot autovadītājam par to neuztraukties.

Savukārt jaunā ProPILOT Park tehnoloģija nodrošina pilnīgi autonomi darbojošos automobiļa stāvvietā novietošanas sistēmu. Šī Nissan Inteliģentās mobilitātes tehnoloģija ir tik gudra, ka automobiļa novietošanu stāvvietā no intensīva darba pārvērš par vienkārši šī procesa vērošanu.

Jaunā Nissan LEAF revolucionārā e-Pedal tehnoloģija pārveido veidu, kādā cilvēki vada automobiļus, ļaujot uzsākt braukšanu, paātrināt gaitu un apstāties, vienkārši palielinot vai samazinot uz akseleratora pedāli izdarīto spiedienu. Kad akseleratora pedālis ir pilnībā atbrīvots, automātiski tiek aktivizētas hidrauliskās un berzes bremzes, pakāpeniski pilnībā apturot automobili un reģenerējot bremzēšanas enerģiju akumulatora uzlādei. Automobilis paliek nekustīgā stāvoklī, pat atrodoties stāvā kāpumā vai lejupejošā slīpumā, līdz akseleratora pedālis atkal tiek nospiests, tādējādi padarot braukšanu vēl vienkāršāku un aizraujošāku.

Jaunais Nissan LEAF ieradīsies Nissan dīleru autocentros Latvijā 2018. gada marta vidū. Jaunā LEAF standarta aprīkojumā ir ietverta unikālā e-Pedal tehnoloģija, krāsains 7” augstas izšķirtspējas autovadītāja braukšanas palīgsistēmu displejs, apsildāmi priekšējie un aizmugurējie sēdekļi, elektriski vadāmi un apsildāmi sānu spoguļi, apsildāma stūre un akumulatora sildītājs, automātiskās tālās / tuvās gaismas, inteliģentā ārkārtas bremzēšanas sistēma ar gājēju un velosipēdistu atpazīšanas tehnoloģiju, “aklās” zonas brīdinājuma sistēma, brīdinājums par izbraukšanu no savas braukšanas joslas, inteliģentā nejaušas braukšanas joslas maiņas novēršanas palīgsistēma, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma, prognozējošā priekšējās sadursmes riska brīdinājuma sistēma, brīdinājums par ceļu šķērsojošu satiksmi un brīdinājums par satiksmi aizmugurē, ārkārtas palīgsistēma nepareiza pedāļa lietošanas gadījumā, u.c. Automobiļa uzlādes aprīkojumā ietverts: 6,6 kW iebūvētais lādētājs, 6 m garš kabelis (izmantojot sadzīves 220 V pieslēgumu, no brīdinājuma līdz 100% uzlādei – 21,5 h), 6 m garš kabelis (izmantojot uzlādes ierīci pie sienas 32A – Mode-3 T2-T2, no brīdinājuma līdz 100% uzlādei – mazāk nekā 7,5 h), CHAdeMO 50 kW ātrās uzlādes pieslēgvietas savienotājs (no brīdinājuma līdz 80% uzlādei – aptuveni 40 – 60 min.**).

Jaunajam Nissan LEAF ir 3 gadu / 100 000 km ražotāja standarta garantija (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais), 5 gadu / 100 000 km garantija elektroautomobiļu komponentiem un litija jonu akumulatora kapacitātes garantija, kas garantē to, ka akumulators saglabās jaudu vismaz 9 no 12 iedaļu līmenī (saskaņā ar akumulatora jaudas līmeņa rādījumu, kas attēlots automobiļa mērinstrumentu panelī) 8 gadus / 160 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Nissan LEAF ir pasaulē vispirktākais elektriskais automobilis, un, balstoties uz kopējiem pārdošanas datiem, pa ceļiem visā pasaulē brauc jau vairāk nekā 300 000 Nissan LEAF.

Avoti:

https://www.nissan.lv/automobili/jauni-automobili/leaf.html  

https://www.nissan.lv/automobili/brosuras.html

*Tiks apstiprināts pēc homologācijas saņemšanas.

**Uzlādes laiks ir atkarīgs no uzlādes apstākļiem, ieskaitot ātrās uzlādes stacijas veidu un stāvokli, akumulatora temperatūru un izmēru, kā arī apkārtējo gaisa temperatūru uzlādes laikā.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766