jaunumi

2019. gadā Spānijā, Saragosā tiks uzsākta nākamās paaudzes automašīnas Opel Corsa ražošana un jau 2020. gadā tiek plānota elektriskā versija šim modelim, kas būs viens no četriem elektrificētajiem Opel modeļiem šajā laika periodā.

Opel Corsa E 294116

Saskaņā ar Eiropas automobiļu ražotāja PSA grupas pausto informāciju, kurā ietilpst auto ražotāji kā Peugeot, Citroen, Opel un Vauxhall,  līdz 2025. gadam tiek plānots piedāvāt visiem šī auto koncerna modeļiem elektrisko vai hibrīda piedziņu.

psa group logo

Nissan LEAF ir pasaulē vispirktākais elektriskais automobilis, un, kopš 2017. gada oktobrī Eiropā tika prezentēta automašīnas otrā paaudze, ir novērojama pastiprināta interese par jauno Nissan LEAF. Oficiālajā Nissan mājas lapā tiek ziņots, ka jau 10 000 klienti Eiropā ir pasūtījuši šo elektrisko automašīnu, kas norāda uz elektromobilitātes attīstības paātrinājumu. 

New Nissan Leaf

Kia Motors Patērētāju elektronikas izstādē (CES), kas norisināsies 2018. gada janvārī Lasvegasā, atklās jaunu, pilnīgā elektrisku konceptauto, kas prezentēs zīmola vīziju par mobilitātes nākotni. 

KIA motor koncepts

Amerikas Savienotajās valstīs prezentēts elektrisks kravas auto Tesla Semi, kam ražotājs norāda līdz pat 500 jūdžu, jeb 805 km lielu nobraukumu ar pilnībā uzlādētu akumulatora bateriju. Tāpat tiek minēts, ka speciālos ātrās uzlādes punktos, Tesla Semi kravas auto trīsdesmit minūšu laikā būs iespējams ielādēt nepieciešamo enerģijas daudzumu, lai nobrauktu 400 jūdzes, jeb 640 km lielu attālumu. 

Semi Front 34 Blue min

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766