jaunumi

Kia Motors Patērētāju elektronikas izstādē (CES), kas norisināsies 2018. gada janvārī Lasvegasā, atklās jaunu, pilnīgā elektrisku konceptauto, kas prezentēs zīmola vīziju par mobilitātes nākotni. 

KIA motor koncepts

Šis konceptauto ir vēl viens solis Kia zīmola virzībai uz elektriskām automašīnām. Apvienojot Kia dizaina stiprās puses un efektīvu elektrisko piedziņu, kā arī izstrādājot iepriekš neredzētu cilvēka – automašīnas saskarsmes tehnoloģiju (HMI) un izveidojot jaunu apgaismojuma sistēmu (motion graphic), Kia konceptauto demonstrēs jaunākos tehnoloģiju sasniegumus, ko nākotnē paredzēts ieviest ražošanā.

Papildus Kia zīmols izstādē prezentēs esošo un nākotnes tehnoloģiju mijiedarbību, lai demonstrētu uzņēmuma plānus attiecībā uz transportlīdzekļu autonomiju un mobilitāti, kas saskan ar gaidāmo autonomās braukšanas tehnoloģiju ieviešanu.

Starp eksponātiem būs arī inovatīvi automašīnas salona iekārtojumi, kas nodrošinās vadītājam un pasažieriem ērtāku saziņu ar transportlīdzekli. Tiek iekļauta arī jaunā cilvēka – automašīnas saskarsmes tehnoloģija (HMI), kā arī pasaulē pirmais 5G tīkla savienojums ar automašīnu.

Kia zīmola pārstāvis atzīst, ka virtuālā realitāte un autonomās automašīnas kādu laiku atpakaļ tika uzskatītas par tālas nākotnes tehnoloģijām. Taču, ņemot vērā, ka šobrīd šīs tehnoloģijas ļoti strauji attīstās, Kia zīmols pēta iespējas pielāgot tās, lai varētu piedāvāt saviem klientiem jaunākos tehnoloģiju sasniegumus. 

Avots: https://www.kianewscenter.com/

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766