jaunumi

Saskaņā ar Eiropas automobiļu ražotāja PSA grupas pausto informāciju, kurā ietilpst auto ražotāji kā Peugeot, Citroen, Opel un Vauxhall,  līdz 2025. gadam tiek plānots piedāvāt visiem šī auto koncerna modeļiem elektrisko vai hibrīda piedziņu.

psa group logo

Franču automobiļu ražotājs, kas ir iegādājies arī Opel zīmolu, grasās izmantot Opel inženieru zināšanas, lai attīstītu Peugeot transportlīdzekļus, lai atgrieztos Amerikas Savienoto Valstu tirgū pēc divdesmit gadu prombūtnes. Opel inženieri, kuri strādājuši Generl Motors, ir spējīgi nodrošināt Peugeot markas atbilstību ne tikai Amerikas Savienoto Valstu tirgus prasībām, bet arī patērētāju vēlmēm.

Saskaņā ar PSA grupas pausto informāciju, sākotnēji plānots piedāvāt pakalpojumus, kas saistīti ar auto izmantošanu, piedāvājot citu marku transportlīdzekļus, bet pēc tam pakāpeniski aizstājot tos ar savas markas automašīnām un vienlaicīgi patērētājiem tos pārdodot. Īpaša uzmanība tiks pievērsta, lai varētu nodrošināt autopilota funkciju, un līdz 2030. gadam koncerns plāno piedāvāt 80% automašīnas, kas būtu aprīkotas ar ierobežotām autopilota funkcijām, bet 10% automašīnu, kas būs spējīgas pārvietoties patstāvīgi. 

Turklāt tiek plānots palielināt ražošanas jaudu Dienvidaustrumu Āzijā.  Nedrīkst aizmirst, ka arī pārējie auto ražotāji nepārtraukti ziņo par investīcijām, kas paredzētas elektromobiļu attīstībai, lai nodrošinātu auto ražotāju atbilstību oglekļa dioksīda emisiju samazināšanas noteikumiem.

Avots:

https://techcrunch.com/2018/01/18/peugeot-plans-100-percent-electrified-vehicle-lineup-by-2025/?ncid=rss

https://www.reuters.com/article/us-autoshow-detroit-peugeot/peugeot-ceo-outlines-ambitious-plan-to-re-enter-u-s-go-electric-idUSKBN1F706J

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766