jaunumi

2019. gadā Spānijā, Saragosā tiks uzsākta nākamās paaudzes automašīnas Opel Corsa ražošana un jau 2020. gadā tiek plānota elektriskā versija šim modelim, kas būs viens no četriem elektrificētajiem Opel modeļiem šajā laika periodā.

Opel Corsa E 294116

Foto: media.opel.com

Opel/Vauxhall tiecas uz to, lai kļūtu par autoražotāju, kas spēj piedāvāt viszaļākos auto Eiropā, lai to sasniegtu ir uzstādīts mērķis līdz 2024. gadam visiem Opel/Vauxhall pasažieru automobiļu modeļiem piedāvāt elektrificētās versijas, to paredzēts īstenot izmantojot piekļuvi visām PSA grupas tehnoloģijām, kur ietilps auto ražotāji Peugeot, Citroen, kā arī Opel un Vauxhall.

Opel Corsa jaunākajai paaudzei būs viena platforma ar Peugeot 208 un, ņemot vērā, ka PSA grupa ir atbildīga par abiem auto ražotājiem, visdrīzāk arī Peugeot iegūs elektrisko versiju. Opel Corsa varētu būt aprīkota ar 50 kWh akumulatoru bateriju, kas ikdienas apstākļos spētu nodrošināt līdz pat 350 km lielu nobraukumu ar vienu uzlādi. Šādi rādītāji Opel Corsa padarītu par praktisku elektromobili, kas varētu kļūt par iecienītu un labi pārdodamu modeli, taču nedrīkst aizmirs, ka arī citi auto ražotāji šajā laika periodā plāno laist tirgū elektromobiļus, kas būs konkurenti šim elektromobilim.    

Jau 1982. gadā rūpnīca Saragosā sāka ražot Opel Corsa automašīnas. Kopš tā laika ir saražoti gandrīz 13 miljoni automašīnu, starp kurām ir vairāk nekā 10 miljoni Opel Corsa vienības, PSA grupa Spānijā ražo arī tādas automašīnas kā  Opel Mokka X, Opel Crossland X un Citroen C3 Aircross. 

Avots:

http://media.groupe-psa.com/en/first-fully-electric-opelvauxhall-corsa-will-be-made-zaragoza

http://media.opel.com/media/intl/en/opel/home.detail.html/content/Pages/news/intl/en/2017/opel/11-09-future.html

 

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766