jaunumi

Japāņu motociklu ražotājs Kawasaki paziņojis, ka no 2035. gada tas tirgos tikai elektriskos motociklus. Tiesa, ar būtisku piebildi – Kawasaki šādu soli spers tikai attīstītajās valstīs, savukārt attīstības valstīs uzņēmums joprojām varētu piedāvāt močus arī ar iekšdedzes dzinējiem. Plānots, ka pilnīga pāreja uz elektrību šajā termiņā notiks ASV, Kanādā, Eiropā, Japānā un Austrālijā.

Šobrīd Kawasaki ražošanā vēl nav nogādājuši nevienu elektrisko motociklu, arī nospraustais termiņš neliecina par ambīcijām pāreju uz elektrību veikt ļoti strauji. Pēdējā gada laikā bijušas dažādas ziņas par ražotāja progresu virzībā uz elektrību, taču nekas ļoti konkrēts, kas liecinātu, ka pirmais elektriskais Kawasaki jau ir tepat aiz stūra.

 

Lai arī pagaidām nav taustāmu vai vismaz ļoti redzamu rezultātu Kawasaki mēģinājumiem radīt elektromoci, ražotājs apņēmies jau tuvāko četru gadu laikā prezentēt 10 jaunus elektriskos motociklus. Ražotājs iepriekš ir iesniedzis patentu pieteikumus elektriskajiem motocikliem, tāpāt ir demonstrēti prototipi, taču tas nav bijis kas tāds, lai teiktu, ka Kawasaki ir tuvu ražošanas uzsākšanai.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766