jaunumi

Volvo jaunais vadītājs Džims Rovans intervijā ar Automotive News skaidri licis noprast, ka viņa vadībā Volvo turpinās uzņemto kursu un strādās pie elektroauto attīstības. Publikācijā norādīts, ka gaidāmais Volvo elektriskais flagmanis, kas aizvietos XC90 SUV, kļūs par pagrieziena punktu autoražotāja virzībā pretī tikai un vienīgi elektroauto ražošanai.

Rovans ir pārliecināts, ka strauja pāreja uz elektroauto ilgtermiņā ražotājam atmaksāsies. Viņš norāda, ka daļa autoražotāju šajā jautājumā ir piesardzīgi un nesteidzas pāriet tikai uz elektroauto, taču viņš kā piemēru min Tesla, norādot, ka Volvo vēlas paveikt ko līdzīgu, agresīvi virzot pāreju elektrisko mašīnu virzienā. 

Viņš skaidro, ka lielākais izaicinājums būs pierādīt klientiem, ka Volvo ir pievilcīgu elektroauto ražotājs, bet lielu lomu tajā spēlēs tieši gaidāmais flagmanis, kura prezentācija paredzēta tuvāko mēnešu laikā. Volvo, protams, ir lielas ambīcijas 2030. gadā ražot tikai elektroauto, taču šobrīd lielākā daļa modeļu izmanto iekšdedzes dzinējus, tāpēc autoražotājam ir jāpieliek pamatīgas pūles, lai savus mērķus spētu sasniegt.

Volvo vadītājs ir pārliecināts, ka uzņēmumam ir pa spēkam sasniegt iepriekš izvirzītos mērķus, taču visām darbībām nākotnē jābūt veiktām, paturot prātā šo lielo mērķi – tas skar gan investīcijas dažādos projektos, gan arī personāla piesaistē. Viņš ir pārliecināts, ka Eiropā pieprasījums pēc elektriskajām mašīnām turpinās pieaugt, arī citviet pasaulē pieprasījums aug, kas liecina par to, ka sabiedrība pamazām, taču neizbēgami gatavojas elektriskajai nākotnei.

Avots: kursors.lv

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766