jaunumi

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) izveidotā nacionālā elektromobiļu ātrās uzlādes staciju tīkla “e-mobi” monitoringa un maksājuma pakalpojumus no 1.marta nodrošinās “Mobilly”.

Informāciju par “e-mobi” meklē e-mobi.lv. Mājaslapā pieejama aktuālā informācija par uzlādes staciju atrašanās vietām un to statusu, konektoru veidiem un jaudu, kā arī atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Elektromobiļu uzlādes pakalpojuma apmaksu ērti un ātri var veikt izmantojot jauno* lietotni “e-mobi”, kas ir pieejama App Store un Google Play. Jaunajā lietotnē iespējams atrast tuvākos uzlādes punktus, redzēt to statusu, veikto uzlāžu un darījumu vēsturi.

Esošiem “e-mobi” klientiem, kas vēlas turpināt izmantot pēcapmaksas uzlādes pakalpojumu un jau ir parakstījuši vienošanos, nekas nemainās un viņi arī turpmāk var veikt uzlādi, izmantojot “e-mobi” karti. Esošajiem klientiem, kas nav parakstījuši šo vienošanos aicinām pārbaudīt savu “e-mobi” sistēmā norādīto e-pastu vai arī meklēt informāciju “e-mobi” mājas lapā.

Tāpat ir saglabātas iepriekšējās norēķinu iespējas par uzlādes pakalpojumiem “e-mobi” tīklā un arī turpmāk klienti savus elektromobiļus varēs uzlādēt, veicot apmaksu arī ar “Mobilly” lietotni vai ar SMS.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā zvanīt uz informatīvo tālruni – 1859.

“e-mobi” ir nacionālais ātrās uzlādes staciju tīkls, kas nodrošina elektromobiļu pārvietošanos visā Latvijas teritorijā. Patlaban “e-mobi” tīklā darbojas 141 ātrās uzlādes stacija un tās vienmērīgi izvietotas gan TEN-T ceļu, gan reģionālo ceļu tīklā, kā arī lielākajās apdzīvotās vietās – Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī, u.c., tādējādi nodrošinot gan vietējiem, gan ārvalstu elektromobiļu lietotājiem ērtu un ātru uzlādes pakalpojumu un iespēju ar elektromobiļiem pārvietoties visā Latvijas teritorijā.

 

*Informējam, ka vecā “e-mobi” lietotne no 1.marta vairs nedarbojas.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766