jaunumi

Š.g. 14. decembrī Norvēģijā sākusies, kā apgalvo ražotāji, jaunā un “revolucionārā“ Opel Ampera-e tirdzniecība. Parīzes autošovā pirmizrādi piedzīvojušais elektriskais Opel sākotnēji tiks piedāvāts ierobežotam valstu skaitam, par prioritāti izvēloties tos tirgus, kur labi attīstīta elektroauto uzlādes infrastruktūra – Norvēģiju, Vāciju, Nīderlandi, Franciju un Šveici. Pārējās valstis, t.sk. Latviju jaunais Ampera-e sasniegs ne ātrāk kā 2017. gada beigās.

Opel ampera e

Foto: www.media.opel.com

Norvēģijas kā valsts izvēle, kur sākt tirgot Ampera-e, bija loģiska – tas ir vadošais Eiropas elektroauto tirgus ar reģistrētiem 100 tūkstošiem elektroauto. Šie rezultāti panākti, pateicoties dāsnajam valsts finansētajam atbalstam, tostarp nodokļu atlaidēm, bezmaksas iebraukšanai pilsētas centros un bezmaksas stāvvietām.

Kā apgalvo ražotājs, Opel Ampera-e galvenie stiprie punkti ir nevainojams paātrinājums no nulles un uzbraukšana uz ātrgaitas ceļiem. Kompaktās klases automašīnas paātrinājums no 80 līdz 120 km/h, kas ir īpaši svarīgs apdzīšanas laikā, ir tikai 4,5 sekundes (provizoriskais rādītājs).

Opel Ampera-e ieguvusi elektromotoru ar 360 ņūtonmetru maksimālo griezes momentu un jauda atbilst 150 kilovatiem/204 zirgspēkiem. Kas svarīgāk - Ampera-e tagad piedāvā arī ievērojami lielāku nobraukumu nekā lielākā daļa citu elektroauto. Jaunais elektroauto ar vienu uzlādi var pārvarēt 400 kilometru barjeru. Unikālie, kompaktie Ampera-e izmēri ir iegūti, pateicoties plakanajam akumulatoram, kas iebūvēts automašīnas grīdā. 

Ņemot vērā Opel Ampera-e tehniskos parametrus un šobrīd tirgū pieejamo elektroauto piedāvājumu, tam ir visi priekšnoteikumi, lai kļūtu par vienu no pārdotākajiem elektroauto un veicinātu elektroauto popularitāti autobraucēju aprindās.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766