Uzlāde

E-mobi ir nacionālais elektromobiļu uzlādes staciju tīkls, kas nodrošina elektromobiļu pārvietošanos visā Latvijas teritorijā.

Uzlādes staciju tīklu un 141 ātrās uzlādes staciju visā Latvijas teritorijā uztur VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD).

Maksa par uzlādes pakalpojumu CSDD uzturētajās e-mobi ātrās uzlādes stacijās, izmantojot e-mobi autorizācijas karti vai e-mobi vai Mobilly mobilo aplikāciju, ir norādīta portālā e-mobi.lv sadaļā "Uzlādes cena". Skatīt ŠEIT.

Apmaksas solis ir 1 minūte.

E-mobi uzlādes tīklā pieejami vairāki norēķinu veidi:

  • Pēcapmaksas pakalpojums – pieejams reģistrētiem klientiem, kas autentifikācijai izmanto e-mobi karti un ir noslēguši Līgumu. Ja e-mobi kartes nav līdzi vai tā ir bojāta – uzlādi iespējams veikt no mobilās aplikācijas. Līgumu slēgšanu ar Klientiem un maksas pieņemšanu par e-mobi pakalpojumiem CSDD uzdevumā veic AS “UNIFIEDPOST”. Līguma noslēgšanu un e-mobi autentifikācijas kartes saņemšanu var pieteikt izmantojot portālu lv.
  • Uzlāde ar Mobilly mobilo aplikāciju – pieejama reģistrētiem Mobilly klientiem. Instrukcijas skatīt Mobilly mobilajā aplikācijā.
  • Uzlāde ar SMS – Uzlādi iespējams uzsākt un apturēt nosūtot SMS. SMS kodi ir norādīti uz Uzlādes stacijām, mobilajā aplikācijā un Portālā. Uzlādes maksa tiks pievienota Klienta tālruņa rēķinam. Pakalpojums pieejams Latvijā reģistrētiem pēcapmaksas LMT un Bite klientiem. Par šo pakalpojumu var tikt piemērota operatora komisija.
  • Uzlāde bez e-mobi līguma, skenējot QR kodu – viesabonēšanas pakalpojums izmantojot has.to.be GmbH mobilo web lapu.
  • Uzlāde izmantojot citu elektromobilitātes pakalpojumu sniedzēju izsniegtus autentifikācijas līdzekļus vai mobilās aplikācijas. Veicot uzlādi izmantojot citu elektromobilitātes pakalpojumu sniedzēju izsniegtus autentifikācijas līdzekļus vai mobilās aplikācijas, maksa par uzlādes pakalpojumu var atšķirties no e-mobi tarifa, atbilstoši attiecīgā elektromobilitātes pakalpojuma sniedzēja noteiktajam viesabonēšanas tarifam.

Sīkāka informācija par e-mobi uzlādes tīklu pieejama mājas lapā emobi.lv.

Elektromobiļu uzlāde citās valstīs:

Igaunija: Informācija par iespējam veikt elektromobiļu uzlādi atrodama mājas lapā  www.enefitvolt.com .  

Lietuva: Informācija par iespējām veikt elektromobiļu uzlādi atrodama mājas lapās www.elektrodegalines.lt un https://autopildyk.lt/.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766