jaunumi

Spītējot lietum, 2017. gada 2. septembrī tika atzīmēta Gulbenes – Alūksnes bānīša 114. dzimšanas diena. Pie Stāmerienas stacijas pulcējās arī elektromobiļi, kas piedalījās “Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība” organizētajā elektromobiļu Salidojumā.

IMG 20170905 WA0002

        Elektromobiļu lietotāji, tajā skaitā VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” pārstāvji, Stāmerienā izrādīja savus elektromobiļus un dalījās ar to lietošanas pieredzi, lai Bānīša svētku dalībnieki varētu iepazīties ar elektromobiļiem un gūt priekšstatu, ka tie tomēr nav nākotnes auto no fantastikas filmām, bet gan reāli transportlīdzekļi, kas gada laikā nobrauc vairāk kilometru, nekā viens otrs auto lietotājs, kas izmanto transportlīdzekļus ar tradicionālajiem dzinējiem.

        Vairāki Bānīša svētku un elektromobiļu Salidojuma dalībnieki ar elektromobiļiem uz Stāmerienu devās no Rīgas. Ņemot vērā, ka Gulbenē kopš 2014. gada ir uzstādīta elektromobiļu ātrās uzlādes stacija, dalībnieki, kuri ceļu bija mērojuši no Rīgas atgriezties Rīgā varēja tās pašas dienas vakarā.

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766