jaunumi

Japāņu autoražotājs Toyota nākamnedēļ plānotajā Tokijas autoizstādē prezentēs FT-Se konceptauto, kas sniegs ieskatu Toyota pirmajā elektriskajā GR sporta auto. Noprotams, ka šajā gadījumā redzēsim vairāk attīstītu versiju iepriekš atrādītiem konceptauto no Toyota.

Tiek prognozēts, ka topošajā sērijveida mašīnā Toyota izmantos jaunas “Performance” baterijas, kuru nonākšana ražošanā paredzēta ap 2026. gadu. Ražotājs sola, ka tās nodrošinās līdz pat 800 kilometriem ar vienu uzlādi, taču tas, protams, atkarīgs no izvēlētās ietilpības.

Toyota pārstāvji iepriekš izteikušies, ka jauna tipa baterijas ļaus izstrādāt elektrisku sporta auto. Inženieru mērķis ir izstrādāt akumulatoru, lai tā augstums būtu 10 centimetri – tas ir par 5 centimetriem mazāk nekā šobrīd aktuālajos Toyota elektroauto.

Autoražotāja paziņojumā teikts, ka FT-Se uzsvars likts uz vadāmības stabilitāti un aerodinamiku. Tiek gaidīts, ka līdz ar šo auto Toyota ieviesīs jaunu programmatūras platformu, savukārt salons veidots sporta mašīnām raksturīgā stilā.

Avots: kursors.lv

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766